.

Uosio gatvė 10, Kaunas

+370 (616) 44 539

Organizmo valymo būdai

Daugelis mūsų nori kuo greičiau atsikratyti šventinio pilvuko ir to sunkumo, kurį sukėlė greitas, sotus riebaus maisto valgymas. Saikingas organizmo valymas - naudingas. Jūsų dėmesiui aptarsime pačius populiariausius ir tuo pačiu sveikus žarnyno valymo būdus, kurie padeda greičiau "atsigauti" po šventinio "apsivalgymo".


   Burokėliai. Burokėliuose gausu betalainų (raudono pigmento), kuris turi uždegimą malšinančių ir detoksikuojančių savybių. Pastebėta, kad šios medžiagos taip pat stabdo auglio ląstelių augimą. Deja, šios gerosios savybės gana greitai prarandamos burokėlius verdant, taigi nei barščiai, nei raudonoji mišrainė organizmo valyti nepadės. Verčiau gaminkitės nevirtų burokėlių salotas arba juos sutarkuokite ir troškinkite vos keletą minučių.


Obuoliai. Obuoliuose esantis pektinas padeda iš organizmo šalinti radioaktyvias daleles. Daugiausia pektino – obuolių žievelėse. Pektinas prisijungia kenksmingųjų medžiagų molekules ir kartu su jomis pašalinamas iš organizmo. Pektino taip pat gausu kriaušėse, citrusiniuose vaisiuose.


Česnakai. Puikiai visi žino, kad česnakas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, tad kasdien jį vartojant pagerinsite savo organizmo funkcionavimą. Žinoma, nevalgykite vieno česnako, kadangi jis dirgina skrandį. Siūlome kasdien po mažą gabaliuką į dėtį į patiekalus. Juolab, česnakas padės padidinti vitamino C atsargas, kurios žiemos metu senka ir kurių labai reikia, kad pavyktų išvengti peršalimo ligų.  CitrinaPaprastas ir greitas būdas papildyti savo organizmą vertingu C vitaminu, kuris padės išvengti peršalimo ligų, padės geriau jaustis ir tuo pačiu suaktyvins medžiagų apykaitą. Citrina taip pat gerina medžiagų apykaitą, greitina ją. Taigi, nusprendus, kad laikas susitvarkyti su apsunkusiu organizmu - siūlome kiekvieną rytą išgerti po stiklinę vandens su citrinų sultimis.Vanduo. Geriausias būdas išvalyti organizmą, puikiai jaustis, sumažinti alkio jausmą bei džiaugtis gražia išvaizda - vanduo. Jį reikia gerti kiekvieną dieną, o nusprendus išvalyti organizmą padidinti kiekį bent per pus. Paprastas ir greitas organizmo valymo būdas - vandens gėrimas. Per parą išgerkite apie 3 litrus vandens. Galima įsidėti šiek tiek citrinos. Pamatysite, kad kitą dieną Jūsų pilvukas bus kur kas plokštesnis.


 Imbierinė arbata. Dar vienas greitas ir paprastas būdas pašalinti iš organizmo toksinus - gerti imbierinę arbatą. Galima pagardinti medumi bei citrina - tokiu atveju suaktyvinsime medžiagų apykaitą, geriau jausitės, dings pilvo pūtimas, o papildomai išvengsite peršalimo ligų.

 

Taigi, labai linkiu bent keletą šių produktų ar būdų įterpti kiekvieną dieną. Faktas yra vienas – išsivalius Jūs jausitės geriau, turėsite daugiau energijos bei žinoma sumažinsite streso lygį, nes centrinė nervų sistema nebebus apkrauta nereikalingu energijos naudojimu.