.

Uosio gatvė 10, Kaunas

+370 (616) 44 539

Moterų sporto klubas – kur kas daugiau nei sportas

Mes - spaudoje!


Judėjimo naudą pripažįsta visi sveikatos specialistai, o taip pat ir patys sportuojantys, ypač jei tai daroma reguliariai. Tiek sporto klubų, tiek įvairaus pobūdžio sportinių užsiėmimų yra gana daug, tad dažnai, nusprendus sportuoti, kyla klausimas kurį sporto klubą rinktis. Ir neretai pasirenkamas klubas esantis ne prie namų ar darbo, o gerokai toliau, nes tas klubas turi kažką ypatinga.

Sportas daugumai iš mūsų jau ne tik kūno ir sveikatos stiprinimas, bet ir atsipalaidavimas, pramoga bei bendravimas. Todėl labai svarbu ne tik sporto kokybė, treneriai, bet ir kokioje aplinkoje tenka sportuoti, persirengimo kambariai, higieninės sąlygos, o taip pat ir sporto klubo atmosfera. Vienas iš tokių sporto klubų Kaune yra Moterų klubas „Figurėja“, įsikūręs Kalniečių g. „Esame didžiausias, moderniausias ir kokybiškiausias moterų klubas Kaune“ – drąsiai save apibūdina šio klubo savininkai Egidijus Zinkevičius ir Rita Gradeckaitė. Šio, beveik 400 kv. m. ploto sporto klubo, sėkmingai dirbančio jau 4 metus, įkūrėjai nėra tik sporto mėgėjai, jie profesionalūs sportininkai. E. Zinkevičiaus pasiekimus sporte išduoda prizinės taurės – jis 7 kartus laimėjo prizines vietas Lietuvos kultūrizmo varžybose. Klubo bendrasavininkė R. Gradeckaitė profesionali aerobikos-fitneso trenerė, baigusi Lietuvos sporto universitetą.


Idėja įkurti būtent moterų klubą tikrai pasiteisino – džiaugiasi jo vadovas E. Zinkevičius. Sporto klubas, kuriame gali lankytis tik moterys, tikrai tapo populiarus, jį lanko ne tik tame rajone gyvenančios ar dirbančios moterys, bet atvažiuoja net ir iš Garliavos. Kodėl sporto klubas tik moterims? Pasirodo tokia erdvė moterims net labai reikalinga. Čia, skirtingai negu bendruose sporto klubuose, moterys labiau atsipalaiduoja, jų neblaško vyrų dėmesys, taip pat patogiau naudotis treniruokliais, o pratimai pritaikyti moterims. Trenerės čia taip pat tik moterys. Klubo „Figurėja“ pagrindinė darbo kryptis - kokybės siekimas ir dėmesys klientui. Klubas daug investuoja į trenerius, pastoviai dalyvauja tobulinimosi seminaruose. Neatsitiktinai „Figurėjoje“ dirba vienos geriausių aerobikos trenerių. Nuolat atnaujinami treniruokliai, kuriais gali naudotis įvairaus fizinio pajėgumo lankytojai, klube galima pasiruošti ir varžyboms.


Didelis dėmesys čia skiriamas ir persirengimo, tvarkymosi erdvei. Prie plaukų džiovintuvų įrengti net staliukai, kur galima išsidėlioti kosmetikos priemones, veikia 5 tvarkingi dušai. Treniruoklių ir grupinių užsiėmimų salėse yra didžiuliai langai, kurie praplečia erdvę ir suteikia šiuolaikiškumo bei komfortiškumo jausmą. “Figurėjos” įkūrėjai ir treneriai dirba tikrai iš širdies. Gana greitai reaguojama ir atsižvelgiama į klientų pageidavimus. Trenerės skiria daug dėmesio individualiai kiekvienai klientei, ypatingas dėmesys skiriamas klienčių klaidoms. Pratimai pritaikomi pagal fizinį pajėgumą, amžių, gali sportuoti ir senjorės. Klientėms net nereikia pirkti individualių treniruočių, pakankamą individualų dėmesį jos gauna bendrų treniruočių metu, pastebi R. Gradeckaitė. Šį sporto klubą iš kitų išskiria ir ypatinga jame vyraujanti atmosfera. “Čia jaučiamės psichologiškai atsipalaidavę, nes atmosfera labai šilta ir draugiška” – entuziastingai kalba ir trenerės, ir klientės. Moterys čia ne tik sportuoja, bet ir daug bendrauja tarpusavyje. Tad klubo jaukumą kuria ir darbuotojai, ir klientės. “Figurėjoje” didelė grupinių užsiėmimų įvairovė. Klubas siūlo populiarias kalanetikos, anticeliulitines, “body sculpt”, “fat burner” ir kitas treniruotes, po naujų metų planuojamos ir jogos treniruotės. Užsiėmimai pastoviai atnaujinami, klubas stengiasi neatsilikti nuo naujų madų sporto srityje. Jei būtų norinčių, klubas pasirengęs vesti užsiėmimus ir moterims su vaikais, ir nėščioms.

Šio moterų sporto klubo vadovams užmojų ir planų tikrai netrūksta – jie pasirengę ne tik plėsti užsiėmimų įvairovę, bet ir planuoja atidaryti antrą moterų klubą. “Figurėja” iš kitų panašių sporto klubų išsiskiria ir mažiausiomis kainomis vertinant kokybės ir kainos santykį. “Tai modernus klubas už pakankamai mažą kainą” – taip klubą apibūdina E. Zinkevičius. Studentėms čia suteikiamos vienos geriausių nuolaidų Kaune. Dar didesnės nuolaidos suteikiamos senjorėms, tačiau jų beveik nesulaukiame – apgailestauja klubo vadovai. Klubas neapsiriboja vien tik sportiniais užsiėmimais, gana dažnai kviečiami žymūs treneriai pravesti paskaitas, kuriose gali dalyvauti ne tik šio klubo lankytojai. Moterų sporto klubas dirba nuo pirmadienio iki šeštadienio, o kitais metais planuoja dirbti ir sekmadieniais. Užsiėmimai yra ir rytiniai, ir dieniniai bei vakariniai. Tad pasirinkti laiką sportui ir treniruotės pobūdį tikrai nesudėtinga, juo labiau, kad šiame klube būsite tikrai šiltai sutikti.