.

Uosio gatvė 10, Kaunas

+370 (616) 44 539

Kaip su ritmu deginti kalorijas? Šok ZUMBA!

Norite padailinti kūno linijas, tačiau tingite kiekvieną dieną sporto klube atlikti tuos pačius pratimus? Nenuobodžiaukite! Kartu su šokiu sportas bus kur kas smagesnis!


Sporto klube galima ne tik kilnoti svarelius bei eiti bėgtakiu. Šiuo metu labai daug merginų pasirenka grupines treniruotes. Nereikia pergyventi, jeigu neturite ištvermės. Gana greitai priprantama prie bet kokio intensyvumo. Juolab, jokios prievartos. Šokite tiek ir toks, kol Jums tai yra malonu. Zumba fitness“ yra aerobikos ir Lotynų Amerikos šokių mišinys: judesiai pasiskolinami iš salsos, bachatos, reggaeton, cumbia ir kitų šokių. „Zumba Fitness“ metu susipažįstama su pagrindiniais įvairių šokių judesiais. Todėl pradedant mokytis kitą šokį, pavyzdžiui, salsą, viskas būna daug paprasčiau. O ir pasitikėjimas savimi tiek klubo aikštelėje, tiek kasdieniniame gyvenime kur kas didesnis.

Jeigu bent du kartus per savaitę lankysite ZUMBĄ, jau po mėnesio pamatysite, kad kūnas yra kur kas stangresnis ir tvirtesnis. Atsikratysite visų nereikalingų kilogramų, kurie gali Jums trukdyti gyventi taip, kaip norite. 

ZUMBOS metu dirba beveik visi raumenis, tad tai vienas efektyviausių būdų greitai sustangrinti raumenukus. Zumba - labai aktyvus šokis. Jame sujungti tokie pratimai, kuriuos atliekant intensyviai dirba daugelis kūno raumenų. Beje, kartais atrodo, jog labiausiai judini rankas, bet iš tikrųjų didžiausia apkrova tenka pilvo presui.


Zumbos treniruočių nauda:


● Šokio metu dirba abu smegenų pusrutuliai, lavėja mąstymo sugebėjimai, gerėja atmintis. Mokomasi reguliuoti kvėpavimą, todėl smegenys aprūpinami pakankamu deguonies kiekiu.


● Šokant ilgainiui išmokstama koordinuoti judesius, susireguliuoja vestibuliarinis (pusiausvyros) aparatas.


● Šokant treniruojami pilvo raumenys, aktyvinami vidaus organai.


● Dažniau šokdami atsikratysite pykinimo nuo supimo važiuojant automobiliu, plaukiant laivu ir pan.


● Per pusvalandį baleto šokėjai sudegina apie 300 kcal, sportinių šokių šokėjai – 200 kcal.


Sporto klube "Figurėja" ZUMBA vyksta:


  • Antradieniais 19 ir 20 valandą.
  • Ketvirtadieniais 18 ir 19 valandą.