.

Uosio gatvė 10, Kaunas

+370 (616) 44 539

Kaip motyvuoti save sportui?


Daugelis merginų klausia, kaip prisiversti sportuoti? Tiksliai žinodama, kokius rezultatus norite pasiekti - pavyks save įtikinti šiam rimtam darbui. Tiesa, kitas klausimas gali skambėti, kaip išlaikyti norą keliauti į treniruotes? Svarbu žengti ne tik pirmą žingsnį, tačiau nuolatos keliauti į treniruotes, kad tikslo siekimas būtų sistemingas.


  • Atsakomybė. Suvokite, kad esate kam nors atsakingi. Tai lyg ėjimas į darbą arba paskaitas. Jeigu manote, kad neatėjęs savimi nenusivilsite, tai kaip į tai reaguos nuoširdžiai Jums padėti norintis treneris?


  • Neskubėkite. Vietoj to, kad visiškai neateitumėte į treniruotę, nes konkrečią dieną labai nenorite sportuoti - paprasčiausiai sumažinkite treniruočių krūvį. Vietoj labai intensyvių grupinių treniruočių nueikite ant treniruoklių ir savo malonumui atlikite kelis pratimus. Tai vistiek turės labai didelę naudą.


  • Apgalvokite. Daugelis žmonių ieško pasiteisinimų, kodėl neina į treniruotę. Štai apranga suplyšo arba yra neišskalbta. Batai atrodo prastai. Visada būkite pasiruošęs eiti į treniruotes. Pasiruoškite aprangą, higienos priemones bei rankšluostį iš vakaro. Tuomet tikrai pavyks nueiti.


  • Negyvenkite rutinoje. Daugelis žmonių taip "užsisuka" rutinoje, kad nieko nebenori keisti. Sportas gali padėti pabėgti iš tos liūdnos kasdienybės. Siūlome Jums įvertinti šį privalumą ir pasinaudoti jo teikiamais pliusais.


  • Stebėkite progresą. Vienas labiausiai motyvuojančių dalykų sporte yra matymas, kad Jums puikiai sekasi. Matuokite savo apimtis, pasisverkite. Pagalvokite apie tai, kad gal šiandien nenuėjęs į treniruotę jūs neprarasite to kilogramo, kuris dažnai trukdo gyventi. :)


  • Ritmas. Svarbiausia, kad sportas taptų Jūsų kasdienybės dalis. Tuomet net nekils toks klausimas, ar eiti į treniruotę, ar ne. Viskas atrodys labai normalu ir jausitės keistai, jeigu nenueisite.Sportas - tikras džiaugsmas. Jis gali padėti pabėgti nuo rutinos, išvengti depresijos ir liūdnų minčių. Jeigu tik pradėjote svarstyti apie tai, kad tingite eiti į treniruotę - greitai į šalį meskite mintis ir keliaukite į sporto klubą.