.

Uosio gatvė 10, Kaunas

+370 (616) 44 539

Daiktai, kuriuos privalote turėti sporto klube

Apsilankymas sporto klube Figurėja bus kur kas malonesnis, jeigu su savimi turėsite reikalingus daiktus. Jie skirti ne mūsų, tačiau Jūsų bei kitų klienčių patogumui.

  • Su savimi į klubą visada atsineškite rankšluostį. Tai nėra rekomendacija. Tai yra būtinybė. Prakaitas likęs ant treniruoklių gali sukelti pavojų. Jeigu su savimi neturite rankšluosčio - galite jį išsinuomoti. Kaina - 2 EUR. Dėl rankšluosčio nuomos kreipkitės į administratorę arba trenerę. Jeigu nebūsite pasirūpinę rankšluosčiu - administracija turi teisę neįleisti Jūsų į klubą.
  • Jeigu norite sportuoti patogiai - būtina atitinkama avalynė, kuri taip pat privalo būti švari. Negalima sportuoti su tais pačiais batais su kuriais atėjo į klubą. Purvas taip pat gali kelti pavojų jums pačiai ir kitoms klubo narėms.
  • Kūnui prakaituojant būtina organizmą aprūpinti reikalingais skysčiais, taigi reguliariai gerkite vandenį. Venkite limonadų bei kitų saldintų gaminių. Jeigu neturite vandens - visada galite įsigyti pas mus.
  • Jeigu po sporto planuojate apsilankyti duše - pasiimkite ir dušo šlepetes. Grindys yra slidžios, tad papildoma apsauga reikalinga.
  • Galiausiai, joks sportas nebus malonus, jeigu nedėvėsite patogios aprangos. Sporto klubas - ne fotosesija. Žiūrėkite, kad drabužiai būtų patogūs, neaptemptų ir nekeltų Jums diskomforto. Visgi, jeigu turite nuotraukų mūsų sporto klube ir norite jomis pasidalinti - visada galite siųsti el. paštu figurėjainfo@gmail.com arba facebook žinute. Tegul Lietuva sužino, kad sportas yra malonumas. :)

Visos esame atsakingos už buvimą sporto klube. Pasirūpinkite reikalingais daiktais ir sportuokite saugiai bei su dideliu malonumu.