DUK

Nariai, turintys metinį abonementą, gali panaudoti narystės atostogas 30-čiai dienų. Minimalus stabdymo laikotarpis – 7 dienos.

BŪTINA IŠ ANKSTO PRANEŠTI ADMINISTRACIJAI apie planuojamas pasiimti atostogas telefono numeriu +370 616 445 39.

Norint sustabdyti sporto klubo abonementą esant ligai, būtina apie tai pranešti iš anksto (nurodykite savo vardą bei pavardę arba kortelės numerį el. paštu arba telefonu).

Stabdant abonementą ligos atveju prašoma pateikti: dirbantiems SODRA išduoto nedarbingumo pažymėjimo nuorašą, o senjorams ar asmenims, dirbantiems pagal individualios veiklos pažymą ir/arba verslo liudijimą oficialią gydytojo pažymą. Studentės/moksleivės ir kiti nedirbantys asmenys taip pat turi pateikti gydytojo pažymą.

Sporto klube dirba individualias paslaugas teikiantys asmeniniai treneriai. Dėl kainų, asmeninių treniruočių laiko bei jų papildomų paslaugų prašome kreiptis tiesiogiai į trenerius mūsų puslapyje nurodytais kontaktais.

Abonementą galite perrašyti NEMOKAMAI. Jums tereikia į sporto klubą atvykti kartu su asmeniu, kuriam norite perleisti narystę, o sporto klubo administracijai pateikti prašymą. Nepamirškite abu kartu su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.

Prašome nepalikti savo asmeninių daiktų ne sporto metu. Norėdami atsiimti daiktus, kreipkitės į sporto klubo administraciją. Visi rasti daiktai saugomi 14 dienų. Nepalikite savo daiktų be priežiūros, saugiai užrakinkite juos spintelėje.

Už paliktus daiktus sporto klubo administracija neatsako.

Išsipirkus abonementą galima lankytis kiek tik norima kartų per savaitę, tačiau apsilankymų trukmė per dieną yra ribojama iki 1 karto (2h trukmės)

Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą ir saugumą sportuojant, prašome be sportinės aprangos turėti rankšluostį, kurį galėtumėte pasitiesti sportuojant, bei turėti ir devėti kaukę ne sporto metu. 

Apie visus treniruočių tvarkaraščio pasikeitimus informuojame dalyvius iš anksto Facebook paskyroje, oficialioje Figurėja interneto svetainėje. Treniruotės visada vyksta, jei nėra jokio kito skelbimo.

Į  sporto klubą  gali registruotis ne jaunesni nei 16 metų asmenys. Nepilnamečiai asmenys, norintys įsigyti narystę, turi atvykti su vienu iš tėvų arba oficialių globėjų bei pasirašyti sutartį.

SVARBU! Įsigyjant narystę, sporto klubo administracijai būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Grupinė treniruotė trunka 50 min.